Telefon: +48 796 300 369

SZANOWNI PAŃSTWO

Jesteśmy specjalistyczną firmą zajmującą się dostawą, montażem I PRODUKCJĄ ogrodzeń nie tylko w Tarnowskich górach ale także w okolicy.
Obsługujemy kompleksowo inwestycje w zakresie budowy ogrodzeń. Specjalizujemy się w budowie płotów z paneli ogrodzeniowych,siatki. oraz ogrodzeń łupkowych, dodatkowo wykonujemy usługi położenia kostki brukowej.

Zakres naszego działania:

Ogrodzenia ŁUPANE

W bogatej ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo najwyższej jakości płoty – także ogrodzenia łupane. Odznaczają się one bardzo wysokimi walorami estetycznymi oraz użytkowymi. Spośród wielu innych systemów ogrodzeniowych wyróżnia je wyjątkowa trwałość oraz wytrzymałość.

Ogrodzenia PANELOWE

To  zastosowanie nie tylko w przypadku ogrodzeń dla domów prywatnych, ale również jako zabezpieczenie terenów przemysłowych, sportowych, budynków użyteczności publicznej, parków, fabryk czy supermarketów. Ogrodzenia panelowe sprawdzają się doskonale do budowy kojców dla psów czy jako osłony śmietnikowe. Nasza firma prowadzi montaż paneli ogrodowych na terenie województwa śląskiego oraz całego kraju.

Ogrodzenia z SIATKI

Serdecznie polecamy nasze ogrodzenia z siatki – popularnie nazywane płotami z siatki! Ten ogrodzeniowy materiał, pleciony ślimakowo, jest ocynkowany najtańszym z możliwych, docelowym rodzajem ogrodzenia posesji, działki czy też firmy, dlatego właśnie nasza propozycja jest tak atrakcyjna. Współpracujemy z producentem dlatego możemy zaproponować najlepszą cenę.Nasze ogrodzenia charakteryzują się dużą wytrzymałością, jakością wykonania, a także estetycznym wyglądem.

Usługi BRUKARSKIE

Układanie kostki brukowej to nasza specjalność. Posiadamy odpowiedni sprzęt niezbędny przy tego typu czynnościach, który nie tylko ułatwia wykonywaną pracę, ale również gwarantuje jej wysoki poziom. Sprawdź nasze usługi brukarskie.

MALOWANIE PROSZKOWE

PIASKOWANIE